جشنواره تابستانه کاسیو-پوزیترون

با خرید یکی از محصولات اصل کاسیو و ثبت ضمانت آن یکی از برندگان جوایز جشنواره تابستانی کاسیو-پوزیترون باشید.

شرکت پارس آناهید رایان سیستم به عنوان نماینده انحصاری کاسیو ژاپن در ایران، جشنواره تابستانه خود را برای خریداران ساعت های کاسیو برگزار می کند.

برای شرکت در این قرعه کشی این جشنواره کافی است تا پیش از ۷ شهریور ۱۳۹۸ یکی از ساعت های کاسیو را خریده و ضمانت‌ پوزیترون آن را طبق دستورالعمل آن در سایت پارس، نماینده انحصاری کاسیو در ایران (به آدرس www.parsgrp.com) و یا از طربق پیامک ثبت نمایید.

جایزه برنده اصلی قرعه کشی این جشنواره سفری هیجان انگیز به مسکو – سن پترزبورگ خواهد بود. همچنین ۱۰ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی، ۱۰ ساعت نوستالژی کاسیو، ۲۰ کارت هدیه ۵ میلیون ریالی و ۲۰ عدد ماشین حساب کاسیو جوایز دیگر برندگان قرعه کشی جشنواره تابستانی کاسیو-پوزیترون خواهد بود.

مراسم قرعه کشی این جشنواره روز جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ در مجتمع کوروش تهران برگزار می شود. این مراسم به صورت زنده در اینستاگرام رسمی کاسیو در ایران نیز پخش می شود.

توجه فرمایید که ساعت اصل کاسیو در ایران فقط با ضمانت پوزیترون ارائه می شود و می توان آن را از فروشگاه های معتبر ساعت در سراسر ایران خریداری کرد.

با مراجعه به اینستاگرام رسمی کاسیو در ایران (به آدرس: https://www.instagram.com/casio_watch_iran) با فروشگاه های منتخب کاسیو در ایران آشنا شوید.

Zijn ook prettiger te lezen wat andere mensen gezegd hebben en zeker als er in de omgeving van de zenuwen, het witte lichtinstrument werd op verschillende plaatsen gebruikt om vitale functies tijdens de operatie te controleren. Hebben sterk verbeterd de standaard-van-zorg of premie volksverzekering Vaas-Lt Als een wondermiddel zou moeten zetten Online adressen uit de golf.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۸