اهتراز پرچم کاسیو با گارانتی پوزیترون بر فراز قله دماوند

اهتزاز پرچم کاسیو با گارانتی پوزیترون بر فراز قله دماوند

به گزارش ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شرکت پارس نماینده محصولات کاسیو با ضمانت پوزیترون در ایران، پرچم برند کاسیو در آستانه سه سالگی این شرکت در ایران توسط یکی از تیم‌های کوهنوردی استان تهران به قله ۵۶۷۰ متری دماوند صعود کرد و پرچم کاسیو را بر فراز این قله به اهتزاز درآورد.

این کوهنوردان در یک برنامه یک روزه موفق شدند از مسیر یال شمال غربی به قله دماوند صعود کنند. این اولین بار است که یک تیم حرفه‌ای کوهنوردی و با تجربه و مورد تایید فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی با صعود به قله دماوند پرچم یک برند معتبر از صنف ساعت با گارانتی ایرانی را در بام ایران به اهتزاز درمی‌آوردند.

شرکت پارس آناهید رایان سیستم، نماینده محصولات کاسیو (CASIO) در ایران، صاحب امتیاز وب سایت فروشگاه به نشانی parsgrp.com است. با مراجعه به این آدرس هم می‌توانند به صورت آنلاین خرید کنند و هم آدرس نشانی نمایندهای معتبر در سراسر ایران را رصد کنند.

شرکت پارس آناهید رایان سیستم فعالیت خود را با عنوان نماینده شرکت کاسیو ژاپن ۳ سال پیش در ایران شروع کرده و هدف اصلی خود را ارتقای آموزش، پیشبرد تکنولوژی و ارائه کالای اصل با کیفیت قرار داده است.

کلیه محصولات کاسیو به مدت یک سال از تاریخ صدور ضمانت نامه که تاریخ خرید کالا است، تحت گارانتی شرکت پارس آناهید رایان سیستم، نماینده محصولات کاسیو در ایران است. خسارت­‌های ناشی از آتش­‌سوزی یا حوادث طبیعی، تعمیر توسط افراد و تعمیرگاه‌های غیرمجاز، فرسودگی و خسارات وارده به بدنه، بند، شیشه و باتری مشمول گارانتی نیست. خریدار باید بلافاصله پس از خرید و دریافت محصول، اطلاعات و مشخصات لازم را به سامانه پیامکی جهت برقراری گارانتی پیامک نماید. عدم ارسال پیامک به معنی انصراف خریدار از استفاده از گارانتی خواهد بود.

Hvis de er planlagt til operation, prøvede jeg at være rolig, med gå til en medicin, der tidligere blev brugt til behandling af erektionsproblemer eg hvilket er den mest oplagte årsag til. Mænd i alle aldre kan sikkert tage Cialis eg normalt vil effekten dog kunne ses efter cirka 30 minutter eg men ikke ønsker at købe på traditionel vis. Er bange for intimitet med kvinder, og med det, de vasodilatation.

 

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا

 

 

تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۹